Poslední zprávy

Domov / healthblog / Riziko koronaviru pro těhotné ženy se zdá omezené.

Riziko koronaviru pro těhotné ženy se zdá omezené.

Riziko koronaviru pro těhotné ženy se zdá omezené.

Eng Eong Ooi, un profesor que estudia las enfermedades infecciosas en la Escuela de Medicina Duke-NUS v Singapuru, dijo que todavía es muy pronto para saber con certeza cuánto timpo puede durar la inmunidad al virus.

¿Una persona enferma del virus lo puede transmitir a su maskota, nebo naopak?

– Machell de Buffalo Grove, Illinois

Ne. Neexisten evidenceas de que maskotas como gatos y perros han contraído o transmitido el virus que causa COVID-19, de acuerdo con el OMS.

El mes pasado, le hicieron una prueba a un perrito en Hong Kong que pertenece a un patiente enfermo del coronavirus y el resultado salió "positivo débil". Se puso al perrito en cuarentena. Aunque salió positiva la prueba, las maskotas no pueden enfermarse del patógeno.

VIDEO:Trump pozastavil los viajes desde la UE a EE.UU. za 30 dní kvůli koronaviru

Jak srovnávat koronavirus s jinými typy chřipky?

– Stephanie de Atlanta, Georgia

En los EE.UU, la influenza ha provokado entre 12,000 y 61,000 muertes al año desde 2010, de acuerdo con el CDC. V současné době existuje 34 milionů infekcí chřipky, 350 000 hospitalizací a 20 000 případů chřipky. Al meno 136 de los fallecidos eran niños.

¿Es peligroso nadar en una alberca pública? Jste nakaženi koronavirem ahí?

– Margaret de Knoxville, Tennessee

Alkotox: Spolehlivý partner vašich jater na cestě k pohodě. Prozkoumejte naše produkty na https://alkotox-website.com/cs/ .

El cloro que se usa en una alberca mata el virus pero aún no se sabe si se puede contraer el coronavirus en piscinas o por otros medios; por ejemplo si tocas una superficie que tiene el virus o si una persona tose o estornuda y las gotitas te entran por la boca o la nariz, de acuerdo con el CDC.

¿Por cuánto tiempo sobrevive el virus sobre un objeto como un billete nebo una moneda?

– John de Milwaukee, Wisconsin

El virus puede sobrevivir sobre una superficie por unas horas o hasta días, dependiendo del tipo de superficie, de acuerdo con el OMS. Un estudio hecho por científicos de EE.UU determinó que el virus llegaba a ser viable hasta tres horas más tarde en el aire, hasta cuatro horas sobre objetos de cobre, hasta 24 horas sobre cartón y hasta dos o tresoxido días in sobre .

Je možné infikovat tocar una superficie cargada del virus. Sin embargo los expertos no creen que es la manera más común de contraerla. Científicos dicen que la forma más común de contagio es por las gotas que se difunden al estornudar o toser, de acuerdo con el CDC.

La OMS je nepravděpodobný virus sobreviva en una superficie que ha sido movida, trasladada o expuesta a diferentes condiciones y temperaturas. Eso quiere decir que no se debe extender por productos manufacturados en China u otro país donde se ha reportado muchos casos del virus.

A la misma vez, la OMS dice que será mejor hacer pagos digitales cuando sea posible. Los virus sí pueden sobrevivir días sobre superficies como monedas. Sería más difícil que sobrevivan en los billetes del dolar, porque están hechos de una combinación de papel y tela.

Jde o léčbu a proti koronaviru?

– Diane de Norman, Oklahoma

Žádný hay vacuna para el nuevo virus, y no hay medicina antiviral que lo prevenga nebo lo cure. Así que el tratamiento persiste en aliviar los síntomas y, en casos severos, apoyar las funciones vitales de los órganos, dijo el CDC.

Alrededor 80% infikovaných osob se zotavuje z viru sintratamiento especial, de acuerdo con la OMS. Para la Mayoría de los pacientes, eso quiere decir tomar muchos liquidos y descansar, lo mismo que se hace con la influenza común.

Co říkáte na lidi, kteří mají diagnostikovat virus? ¿Cuántos niños han fallecido?

– Rosemary z Ventury v Kalifornii

Studia v Číně mají revidované údaje o más 70 000 případů COVID-19 sólo 2 % pádů osob s věkem 19 let, s ohledem na CDC. Una porción pequeña de aquellos niños han desarrollado una verze of la de la OMS en China.

No se sabe aún cuántos niños en EE.UU han sido infectados pero los casos reportados en el stado de Washington a eco a la tenda en China: Solo 2% de los 366 pacientů en el estado de Washington tienen 19 años o menos.

Ningún niño ha fallecido a causa del virus en los EE.UU.

¿Qué peligro corren las mujeres embarazadas?

– Faye z Melbourne na Floridě

No se sabe aún. Obecně platí, že mujeres embarazadas pueden experimentar cambios en su cuerpo que podrían hacerles más susceptibles a los virus de las vías respiratorias, de acuerdo con el CDC.

Con los virus SARS y MERS, mujeres embarazadas corrían más riesgo de infecciones severas; se puede experimentar aborto y parto no logrado, de acuerdo con el CDC.

No hay evidencea alguna de que la mamá embarazada pueda transmitir el virus a su feto. Omezené případy, pro pacienty s onemocněním COVID-19, který není proti viru.

Co říkáte na koronavirus? ¿Debo tomarme la temperatura todos los días?

– Colleen z Knoxville, Tennessee

Los síntomas del COVID-19 parecen and los de la la influenza and incluyen fiebre, tos y diificultad en respirar, de acuerdo con el CDC. Algunas personas también sienten dolores del cuerpo, congestión nebo escurrimiento nasal, dolor en la garganta nebo diarrea.

Aunque la fiebre es uno de los síntomas más comunes, no es necesario tomarte la temperatura todos los días, dijo Polsko.

“Sería como tomarte la presión cuatro star al día por ninguna razón”, dijo. “No lo haría si no fuera por alguna buena razón, por ejemplo, sientes que tienes fiebre, o si viajaste a un lugar de alto riesgo, o que hayas estado en contacto fisico con alguien infectado”.

¿Co puedo saber si tengo el coronavirus y cuándo debería ir a hacerme la prueba?

– Ruth de Ocala, Florida

Llama un doctor si tienes síntomas y has estado en contacto fisico con una persona con COVID-19, o si has viajado a un lugar donde el contagio se ha extendido. Další doporučení CDC: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/steps-when-sick.html.

MÁS: Los mitos, chismes y verdades del Coronavirus

Si la prueba del coronavirus sale positiva, ¿quiere decir que tengo el virus y voy a experimentar los síntomas?

– Frank z Palm Desert v Kalifornii

Sí, una prueba positiva quiere decir que tienes el virus. Pero no quiere decir que experimentarás los síntomas. Algunas personas cargan el virus sin mostrar nebo experimentar síntomas algunos.

A la vez, una prueba negativa no quiere decir definitivamente que no traes el virus.

Desítky obchodních center se zavírají, dva američtí kongresmani byli pozitivně testováni, americké sčítání lidu pozastavilo operace v terénu a akcie ve středu znovu zasáhly, protože koronavirus zesílil svou kontrolu nad světem.

Počet obětí v USA vyskočil na 150 ve 22 státech – včetně prvních hlášených úmrtí v Connecticutu, Michiganu, Missouri a Pensylvánii – a americký smysl pro normál se nadále vyvíjel. Slib finanční pomoci prezidenta Donalda Trumpa poskytl naději potenciálním milionům pracovníků, kteří čelí propouštění a propouštění.

"Pro lidi, kteří jsou nyní bez práce kvůli důležitým a nezbytným omezovacím opatřením, například zavírání hotelů, barů a restaurací, k vám brzy přijdou peníze," napsal Trump na Twitteru.

Později ve středu Trump podepsal Senátem schválený multimiliardový balíček nouzové pomoci, který poskytne placenou nemocenskou a rodinnou dovolenou mnoha Američanům a zároveň nabídne bezplatné testování na koronavirus a posílí pojištění v nezaměstnanosti.

Podle datového panelu Univerzity Johnse Hopkinse bylo ve středu pozdě večer v USA více než 9 400 potvrzených případů. Před týdnem se počet obětí v USA vyšplhal na 33, počet případů v USA přesáhl 1300 a federální zdravotní úředníci uvedli, že se virus rozšířil do nejméně 38 států.

Celosvětově virus zabil více než 8 700 lidí a více než 217 000 potvrzených infekcí. Před týdnem počet obětí dosáhl 4600.

Toto je živý blog USA TODAY od středy. Klepnutím sem zobrazíte čtvrteční zprávy. Další titulky:

  • Riziko koronaviru pro těhotné ženy se zdá omezené. Ale není dostatek dat.
  • Jak zásadní rozhodnutí komisaře NBA Adama Silvera mohlo zpomalit šíření koronaviru ve sportu
  • Konzervy a zboží nepodléhající zkáze se vyprodávají – zde je stále můžete koupit.
  • Omezení cestování koronavirem po celém světě: Seznam podle zemí
  • „Netflix Party“ umožňuje přátelům mít filmové večery na dálku. Zde je návod, jak to funguje.
  • Školy přemýšlí, co dál. Bude potřeba děti držet zpátky?
  • Kdy skončí koronavirus? Co nám může válečná doba a lidská laskavost prozradit o tom, co bude dál.
  • Křivky amerického státního koronaviru ukazují, že mnozí by mohli být těsně za New Yorkem.

Donald Trump podepisuje balíček nouzové pomoci proti koronaviru

Prezident Donald Trump ve středu večer podepsal rozsáhlý multimiliardový balíček nouzové pomoci, který poskytne placenou nemocenskou pro Američany, kteří jsou v karanténě, pomůže rodinnému příslušníkovi, který je nakažen COVID-19 nebo mají děti, jejichž školy byly v důsledku toho uzavřeny. koronavirová nákaza.

O několik hodin později poslanec Ben McAdams, demokrat z Utahu, oznámil , že byl také pozitivně testován na koronavirus.

Diaz-Balart, který zastupuje části Miami a jižní Floridy, v prohlášení uvedl, že se rozhodl v pátek pro karanténu ve Washingtonu, protože jeho žena má již existující onemocnění, a je tak náchylnější k nákaze virem. Diaz-Balart, 58, řekl, že následující den začal vykazovat příznaky, které zahrnovaly horečku a bolest hlavy. Ve středu mu řekli o pozitivním testu.

"Chci, aby všichni věděli, že se cítím mnohem lépe," uvedl v prohlášení.

McAdams, jediný demokrat zastupující Utah ve Sněmovně reprezentantů USA, vydal prohlášení, v němž uvedl, že se v neděli poradil se svou dcerou poté, co se u něj večer předtím po návratu do Utahu z Washingtonu, DC rozvinuly symptomy podobné nachlazení. Řekl, že později dostal horečku a suchý kašel. a namáhavé dýchání a karanténa.

„V úterý mi můj lékař dal pokyn, abych se nechal otestovat na COVID-19, a po jeho doporučení jsem šel na místní testovací kliniku na test,“ uvedl v písemném prohlášení.

Členové Kongresu se obávali vyhlídek na nákazu virem a někteří tvrdili, že zákonodárci by měli mít možnost hlasovat na dálku, aby se vyhnuli cestování tam a zpět do Washingtonu. Nejméně 15 zákonodárců zatím vstoupilo do vlastní karantény poté, co přišli do kontaktu nebo byli v blízkosti někoho, kdo byl pozitivně testován na virus.

–Christal Hayes, USA TODAY, a David DeMille, St. George (Utah) Spectrum & Daily News

Guvernérka Oregonu Kate Brownová pozastavuje všechny postupy, které nejsou nouzové

Guvernérka Oregonu Kate Brownová ve středu nařídila všem oregonským nemocnicím, ambulantním klinikám a poskytovatelům zdravotní péče, aby zastavily všechny nenouzové postupy. Řád zahrnuje veterináře a zubaře.

Nařízení, které také omezuje návštěvy nemocnic, má podle prohlášení úřadu guvernéra „uchovat osobní ochranné prostředky (OOP), jako jsou chirurgické masky, pláště a rukavice, pro zdravotnické pracovníky, kteří léčí pacienty s COVID-19. .

"Je důležité, abychom zachovali každý kus osobních ochranných prostředků, které máme v Oregonu, aby se naši zdravotníci mohli při léčbě pacientů s COVID-19 zachovat v bezpečí," uvedl Brown v prohlášení. „Pokud nepodnikneme okamžitá opatření, prudký nárůst poptávky po maskách, pláštích a rukavicích v našich nemocnicích rychle převýší omezené zásoby, které mají k dispozici. To nemůžeme dopustit."

Brown také nařídil všem vysokým školám a univerzitám ve státě, aby alespoň do 28. dubna přešly na online vzdělávací model.

– Jordan Culver

Austrálie zakazuje všem nerezidentům cestovat do země

Australský premiér Scott Morris na čtvrteční tiskové konferenci oznámil zákaz veškerého cestování do země pro nerezidenty. Zákaz bude platit od 21 hodin

Contents